Rower Przełajowy RIDLEY X-RIDE DISC GRX600

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 9 399,00 zł 9399.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 0
Producent: RIDLEY
Kod produktu: X-RIDE DISC GRX600 RED-WHITE

Opis

X-Ride to lekki, wytrzymały i sztywny rower przełajowy, który zapewnia wyjątkowe wrażenia z jazdy. W ramach serii Hydro rama wykonana jest z wysokiej jakości, potrójnie cieniowanego, hydroformowanego aluminium 6061-6066, które starannie kształtujemy. Ścianki rurki są cieńsze w środku i nieco grubsze na końcach. Dzięki temu jest lekka, ale sztywna i responsywna.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć przyjemność z jazdy, wykorzystaliśmy całą wiedzę techniczną, którą przenieśliśmy z naszego X-Night na X-ride. Wśród długiej listy korzyści znajdują się bezpośrednie prowadzenie i duży prześwit przy oponach. Posiada również wewnętrzne prowadzenie kabli, które chroni je przed wszystkimi warunkami pogodowymi - w tym gromadzeniem się błota, dzięki czemu zawsze działają najlepiej.

Dzięki zastosowaniu hamulców tarczowych X-Ride Disc jest nieco bardziej wszechstronny. Bez względu na warunki pogodowe zawsze będziesz kontrolować swoją prędkość. Jest to szczególnie przydatne podczas pokonywania śliskich zjazdów w błocie, gdzie wymagana jest ekspercka modulacja prędkości. Może to być również kluczowe w deszczowych dojazdach do pracy, gdzie w ułamku sekundy może być konieczne zatrzymanie się.

 

  *w celu potwierdzenia malowania ramy oraz podanej specyfikacji zalecamy skontaktować się ze sprzedawcą.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Rowery mogą pochodzić z ekspozycji sklepowej i posiadać nieoryginalne opakowania transportowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu


Gwarancja

Gwarancję producenta posiadają wszystkie zakupione w sklepie internetowym towary. Sklep internetowy jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli kupujący wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy. Do reklamowanego towaru należy dołączyć oryginalny dowód zakupu (faktura VAT), kartę gwarancyjną (jeżeli była dołączona do produktu) oraz pismo informujące o wadach, będących podstawą zgłoszenia gwarancyjnego. Treść Gwarancji i obowiązki Gwaranta wynikają z dokumentu gwarancyjnego. Towary poddawane jakimkolwiek przeróbkom lub modyfikacjom tracą gwarancję.

*warunki gwarancji można przeczytać tutaj,

Reklamacje można zgłaszać w formie:

a) telefonicznej lub e-mailem:

+48 12 350 83 50; sklep@prorowery.pl
 
b) pisemnej:
 
BIKE MOTO CENTER SP. Z O.O.
Przemysłowa 3
35-105 Rzeszów

W reklamacji należy opisać wadę towaru i w miarę możliwości przesłać zdjęcia. Reklamacje będą rozpoznawane niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania zgłoszenia. O wyniku rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie powiadomiony w formie wiadomości wysłanej pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

 

**W przypadku sprzedaży internetowej roweru marki ROMET - jeśli rower został przesłany kupującemu w stanie nie przygotowanym do jazdy - Kupujący jest zobowiązany, pod warunkiem utraty uprawnień z Gwarancji w terminie 7 dni od dnia zakupu - zlecić autoryzowanemu punktowi serwisowemu odpłatne przygotowanie roweru do jazdy oraz dokonanie właściwego wpisu do Karty gwarancyjnej.

 

Informacja

* Bike Moto Center sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących oferowanych w niniejszym katalogu modeli rowerów, w tym także w zakresie ich wyposażenia, parametrów technicznych, miejsca pochodzenia i ceny, jak również wycofania danego modelu z oferty. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Sklep internetowy Shoper Premium