Rower Gravel FOCUS MARES 9.8 BLU

Rower Gravel FOCUS MARES 9.8 BLU  | PROROWERY.PL
  • promocja
Dostępność: Niedostępny
Cena: 8 249,00 zł 10 999,00 zł 8249.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 8 249,25 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: FOCUS
Kod produktu: 989342

Opis

Rower Gravel FOCUS MARES 9.8 BLU , rower z kategorii Gravel.

Nowoczesny gravel zbudowany na ramie: Karbon, tarcza, suport PF30, oś przelotowa 142x12 mm, technologia RAT Evo, flat mount 140 mm, wewnętrzne prowadzenie linek, przeznaczony na dalekie wyprawy po zróżnicowanych nawierzchniach.

Wyposażony w sprawdzony napęd: SRAM Apex oraz mechanizm korbowy: SRAM Apex 1, 42.

Hamulec przedni: SRAM Apex oraz hamulec tylny: SRAM Apex dają dynamikę i bezpieczeństwo.

Do tego wszechstronne koła: 28" z oponami: Vittoria Terreno Mix, 700 x 33 ° C, zwijane / Vittoria Terreno Dry, 700 x 33 ° C, zwijane, widelec: Karbon, tarcza, oś przelotowa RAT 100x12 mm, technologia RAT Evo, flat mount 160/160 mm, wewnętrzne prowadzenie linek kierownica z flarą; i aż chce się ruszać w drogę!

Rowery mogą pochodzić z ekspozycji sklepowej i posiadać nieoryginalne opakowania transportowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu


Gwarancja

Reklamacje można zgłaszać w formie:

a) telefonicznej lub e-mailem:

+48 12 350 83 50; sklep@prorowery.pl
 
b) pisemnej:
 
BIKE MOTO CENTER SP. Z O.O.
Przemysłowa 3
35-105 Rzeszów

W reklamacji należy opisać wadę towaru i w miarę możliwości przesłać zdjęcia. Reklamacje będą rozpoznawane niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania zgłoszenia. O wyniku rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie powiadomiony w formie wiadomości wysłanej pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

 

**Producent ROMET udziela gwarancji jakości na zakupiony rower na okres 2 lat, licząc od daty zakupu. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest dokonanie przeglądu gwarancyjnego w terminie 30 dni od dnia otrzymania roweru w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Koszt przeglądu gwarancyjnego liczony jest według cennika obowiązującego w Serwisie."

*warunki gwarancji można przeczytać tutaj,

 

Informacja

* Bike Moto Center sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących oferowanych w niniejszym katalogu modeli rowerów, w tym także w zakresie ich wyposażenia, parametrów technicznych, miejsca pochodzenia i ceny, jak również wycofania danego modelu z oferty. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Sklep internetowy Shoper Premium