Program lojalnościowy

Program Lojalnościowy BIKE MOTOCENTER

 

  1. Program Lojalnościowy BIKE MOTOCENTER przeznaczony jest dla osób fizycznych (i prawnych )  posiadających zarejestrowane konto na  stronie sklepu internetowego pod adresem: https://prorowery.pl/ ,  umożliwiając im skorzystanie z rabatów na  dokonywanie zakupów w tym sklepie, których wysokość jest zależna od dotychczasowej historii zakupowej.

 

            2.Wysokość rabatów przyznawanych użytkownikowi przypisywana jest do danego zarejestrowanego konta przez administratora strony automatycznie przy zachowaniu następujących zasad :

  • za dokonany i opłacony zakup towaru uczestniczącego w programie lojalnościowym przyznawany  jest użytkownikowi zarejestrowanego konta  1 ( jeden) punkt za każde pełne 10 ( dziesięć) zł opłaconego zakupu produktu (bez kosztów wysyłki) , biorącego udział w programie lojalnościowym  dokonanego  na  stronie sklepu internetowego pod adresem: https://prorowery.pl/.
  • uzyskane przez danego zarejestrowanego użytkownika punkty rabatowe sumuje się i następnie ustala się na tej podstawie próg rabatowy, który zostanie przypisany do tego użytkownika, według następujących zasad:

 

- 1% = 1000 pkt

- 2% = 2000 pkt

- 3% = 3000 pkt

- 4% = 4000 pkt

- 5% = 5000 pkt

- 6% = 6000 pkt

- 7% = 7000 pkt

- 8% = 8000 pkt

- 9% = 9000 pkt

- 10% = 10 000 pkt i więcej

           

  1. W programie lojalnościowym uczestniczą produkty  dostępne  do nabycia na stronie  , chyba że w opisie danego produktu zaznaczono, że jego zakup nie powoduje naliczenia punktów lojalnościowych lub/i jego zakup nie powoduje naliczenia rabatu z programu lojalnościowego.
  2. Odstąpienie przez użytkownika od umowy zawieranej na odległość przy udziale sklepu internetowego BIKE MOTO CENTER – powoduje anulowanie punktów przyznanych za ten zakup z mocą od dnia ich naliczenia.
  3. Rabaty z programu lojalnościowego nie łączą się z rabatami z innych tytułów, chyba że wynika to z regulaminu promocji podlegającej łączeniu z programem lojalnościowym.
  4. Program lojalnościowy trwa od dnia 07.10.2020 do dnia 31.12.2020 z możliwością jego przedłużenia przez organizatorów na dalsze okresy oznaczone.
  5. Użytkownik konta może w każdej chwili zrezygnować z uczestnictwa w promocji poprzez zamknięcie konta zakupowego lub poprzez odznaczenie w oknie zakupowym rabatu lojalnościowego za nabywany
  6. Po zakończeniu promocji zebrane punkty nie są zamieniane na żadne świadczenia i ulegają automatycznemu wygaszeniu.
  7. Dane osobowe uczestników promocji przetwarzane są w celu wykonania zawieranej na odległość umowy zgodnie z polityką prywatności umieszczoną na stronie  https://prorowery.pl/.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper Premium