Gwarancja najniższej ceny

Najlepsza oferta markowych produktów rowerowych w Polsce?

Szukasz roweru, części rowerowych, akcesoriów rowerowych lub innej rzeczy potrzebnej do czerpania 100% radości z jazdy na rowerze? Skorzystaj z promocji Gwarancja Najniższej Ceny!


Jak to działa i o co chodzi?

Codziennie monitorujemy bieżącą ofertę konkurencji w celu zapewnienia możliwie najlepszych cen naszym Klientom. Niestety, dynamika zmian na rynku jest szybsza od możliwości ich aktualizacji, w związku z czym jesteśmy gotowi obniżyć cenę wybranego produktu, do najniższej znalezionej przez Klienta zgodnie z warunkami widocznymi poniżej.


Regulamin promocji "Gwarancja najniższej ceny"


1. Organizatorem programu „Gwarancja najniższej ceny” jest firma Bike Moto Center Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie (35-105) przy ul. Przemysłowej 3, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000666827, NIP: 6793141269, REGON: 366392344, adres mailowy: sklep@prorowery.pl, Telefon: (+ 48) 602 469 095 zwana dalej Sklep Prorowery.pl


2. Program został stworzony w celu zapewnienia klientom Sklepu Prorowery.pl najniższych cen na rynku oraz przedstawienia najlepszej oferty.


3. Powyższym programem objęta jest cała oferta naszego sklepu.


4. Warunkiem skorzystania z programu jest zakup produktów za pomocą platformy http://prorowery.pl.


5. Program „Gwarancja najniższej ceny” gwarantuje wszystkim klientom dokonującym zakupu produktów w sklepie Prorowery.pl, że w przypadku wykrycia lepszej / tańszej oferty na dany produkt w sklepie rowerowym działającym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, który znajduje się w ofercie Prorowery.pl, przesłania drogą mailową na sklep@prorowery.pl, odnośnikiem ceny jest suma składowa produktu + koszt dostawy.


6. Przez pojęcie "taka sama oferta" rozumie się ofertę: tej samej marki, modelu, parametrów, z takimi samymi warunkami gwarancji i dostawy, cena końcowa liczona jest w następujący sposób: produkt + koszt dostawy.


7. Za znalezienie oferty o niższej cenie, uważa się przedstawienie linku internetowego do produktu w innym sklepie, na podstawie którego można potwierdzić, że produkt wraz z kosztem przesyłki kurierskiej, o określonych parametrach jest dostępny w danym dniu w niższej cenie niż cena którą tego samego dnia oferuje Sklep Prorowery.pl.


8. Dowód otrzymania niższej ceny w innym sklepie powinien być przesłany do sklepu Prorowery.pl e-mailem na adres: sklep@prorowery.pl.


9. Sklep Prorowery.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie. W takim przypadku treść zmian zostanie zamieszczona na stronie sklepu www.prorowery.pl


10. Nie dotyczy ofert Allegro, Olx, Empik, Erli, Otomoto.

11. Promocje nie łączą się. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper Premium