Gwarancja najniższej ceny

Najlepsza oferta markowych produktów rowerowych w Polsce?

Szukasz roweru w korzystnej cenie? Skorzystaj z promocji Gwarancja Najniższej Ceny!


Jak to działa i o co chodzi?

Codziennie monitorujemy bieżącą ofertę konkurencji w celu zapewnienia możliwie najlepszych cen naszym Klientom. Niestety, dynamika zmian na rynku jest szybsza od możliwości ich aktualizacji, w związku z czym jesteśmy gotowi obniżyć cenę wybranego produktu, do najniższej znalezionej przez Klienta zgodnie z warunkami widocznymi poniżej.


Regulamin promocji "Gwarancja najniższej ceny"


1. Organizatorem programu „Gwarancja najniższej ceny” jest firma Bike Moto Center Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie (35-105) przy ul. Przemysłowej 3, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000666827, NIP: 6793141269, REGON: 366392344, adres mailowy: sklep@prorowery.pl, Telefon: 12 350 83 50 zwana dalej Sklep Prorowery.pl


2. Program został stworzony w celu zapewnienia klientom Sklepów Prorowery.pl najniższych cen na rynku oraz przedstawienia najlepszej oferty.

3. Program dotyczy rowerów marki RIDLEY, JOBOBIKE, ROMET, PUKY z kolekcji 2024 oraz 2023.


4. Warunkiem skorzystania z programu jest zakup produktów za pomocą platformy http://prorowery.pl lub zakup w dowolnym salonie należącym do sieci Prorowery: https://prorowery.pl/pl/i/Nasze-sklepy/27


5. Program „Gwarancja najniższej ceny” gwarantuje wszystkim klientom dokonującym zakupu produktów w sklepie Prorowery.pl, że w przypadku wykrycia lepszej / tańszej oferty na dany produkt w sklepie rowerowym działającym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, który znajduje się w ofercie Prorowery.pl, przesłania drogą mailową na sklep@prorowery.pl, odnośnikiem ceny jest suma składowa produktu + koszt dostawy.


6. Przez pojęcie "taka sama oferta" rozumie się ofertę: tej samej marki, modelu, parametrów (rozmiar, kolor, specyfikacja techniczna), z takimi samymi warunkami gwarancji i dostawy, cena końcowa liczona jest w następujący sposób: produkt + koszt dostawy.


7. Za znalezienie oferty o niższej cenie, uważa się przedstawienie linku internetowego do produktu w innym sklepie, na podstawie którego można potwierdzić, że produkt wraz z kosztem przesyłki kurierskiej, o określonych parametrach jest dostępny w danym dniu w niższej cenie niż cena, którą tego samego dnia oferuje Sklep Prorowery.pl.


8. Dowód otrzymania niższej ceny w innym sklepie powinien być przesłany do sklepu Prorowery.pl e-mailem na adres: sklep@prorowery.pl.


9. Sklep Prorowery.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie. W takim przypadku treść zmian zostanie zamieszczona na stronie sklepu www.prorowery.pl


10. Nie dotyczy ofert Allegro, Olx, Empik, Erli, Otomoto, Morele.net.

11. Promocje nie łączą się. 


12. Promocja nie jest ograniczona czasowo.

 

Polityka cenowa.

1. Ceny produktów dostępnych w sklepie internetowym mogą różnić się od oferty sklepu stacjonarnego, różnice mogą występować również pomiędzy salonami stacjonarnymi.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper Premium